Sport
Francuz wygrał na KSW, po czym... zwrócił się z mocnym apelem do Polaków: Nie dajcie wygrać neokomunistom. Walczcie do śmierci!
opublikowano:

Hugo Deux, Francuz mieszkający w Warszawie, pokonał Polaka Krystiana Blezienia w walce gali XTB KSW 106 w Lyonie. Po wygranym pojedynku zwrócił się z ważnym apelem do Polaków.
Hugo Deux, Francuz mieszkający w Warszawie, pokonał Polaka Krystiana Blezienia w walce gali XTB KSW 106 w Lyonie. Po wygranym pojedynku zwrócił się z ważnym apelem do Polaków.
Polska jest dobrym krajem, ale za kilka dni będziecie dokonywać bardzo ważnego wyboru, nie dajcie wygrać neokomunistom
— podkreślił Hugo Deux.
Musicie walczyć, ponieważ oni nie są Polakami, oni chcą zabrać Wam kraj, chcą zgwałcić Wasze żony, chcą zabrać Wasze pieniądze. Jesteście wolnym krajem, kocham Polskę, walczcie do śmierci!
— dodał.
Wiele wskazuje na to, że słowa Francuza odnosiły się do zbliżających się w Polsce wyborów prezydenckich.
tkwl/Facebook Michał Cichy/X








