Gospodarka
Polska wyda bilion zł na inwestycje w energetyce – głównie na odnawialne źródła i sieci – by w 2030 r. mieć prąd tańszy o... 6-9 proc. Czy to ma sens?
opublikowano:

Wczoraj minister klimatu i środowiska Paulina Hennig-Kloska i jej zastępczyni – Urszula Zielińska, przedstawiły nowy Krajowy Plan w dziedzinie Energii i Klimatu 2030.








