Sport
Wpadka Lecha Poznań w walce o Ligę Mistrzów. Kolejorz przegrał na własnym stadionie z Crveną Zvezdą Belgrad
opublikowano:

Lech Poznań – Crvena Zvezda Belgrad 1:3 (1:1)
Piłkarze Lecha Poznań przegrali na własnym stadionie z Crveną Zvezdą Belgrad 1:3 (1:1) w pierwszym meczu trzeciej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów. Rewanż odbędzie się 12 sierpnia w stolicy Serbii.
Lech Poznań – Crvena Zvezda Belgrad 1:3 (1:1)
Bramki: 0:1 Rade Krunic (9), 1:1 Mikael Ishak (34), 1:2 Rade Krunic (51), 1:3 Bruno Duarte (73).
Żółte kartki – Lech Poznań: Filip Jagiełło; Crvena Zvezda Belgrad: Rade Krunic.
Sędziował: Tobias Stieler (Niemcy). Widzów: 39 743.
Zwycięzca tego dwumeczu w kolejnej rundzie kwalifikacyjnej LM zmierzy się z lepszym z pary Dynamo Kijów - Pafos FC. Pierwsze spotkanie Cypryjczycy wygrali w Lublinie 1:0.
kk/PAP








