Sport
Karty zostały odkryte! Polscy siatkarze zagrają o finał Igrzysk Olimpijskich w Paryżu z USA! Amerykanie pokonali Brazylię 3:1
opublikowano:

Biało-czerwoni wyeliminowali Słowenię wygrywając 3:1.
Reprezentacja Stanów Zjednoczonych będzie rywalem polskich siatkarzy w półfinale turnieju olimpijskiego. To spotkanie rozegrane zostanie w środę o godz. 16. Amerykanie w ćwierćfinale pokonali Brazylię 3:1 (26:24, 28:30, 25:19, 25:19).
Biało-czerwoni wyeliminowali Słowenię wygrywając 3:1.
CZYTAJ RÓWNIEŻ: Polscy siatkarze przełamali klątwę olimpijskich ćwierćfinałów! Pokonali Słoweńców 3:1 i pewnie meldują się w półfinale igrzysk
W drugim środowym półfinale (początek, godz. 20) Francja zmierzy się z Włochami.
gah/PAP








