Sport
Paris Saint-Germain lepsze od Arsenalu w pierwszym meczu półfinału Ligi Mistrzów! Całe spotkanie rozegrał Jakub Kiwior
opublikowano:

Rewanż w stolicy Francji odbędzie się 7 maja.
Arsenal Londyn przegrał u siebie z Paris Saint-Germain 0:1 (0:1) w pierwszym meczu półfinału piłkarskiej Ligi Mistrzów. W drużynie gospodarzy całe spotkanie rozegrał obrońca reprezentacji Polski Jakub Kiwior. Rewanż w stolicy Francji odbędzie się 7 maja.
Arsenal Londyn - Paris Saint-Germain 0:1 (0:1).
Bramka: Ousmane Dembele (4).
mly/PAP








