Sport
Polskie siatkarki wywalczyły brązowy medal Ligi Narodów! W meczu o trzecie miejsce pokonały Japonki 3:1
opublikowano:

W finale turnieju w łódzkiej Atlas Arenie ubiegłoroczne triumfatorki - Włoszki - zmierzą się z Brazylijkami. Początek o godz. 20.
Polskie siatkarki wywalczyły brązowy medal Ligi Narodów w rozgrywanym w Łodzi turnieju finałowym. W meczu o trzecie miejsce pokonały Japonki 3:1 (25:15, 24:26, 25:16, 25:23) i po raz trzeci z rzędu w tych rozgrywkach staną na najniższym stopniu podium.
W finale turnieju w łódzkiej Atlas Arenie ubiegłoroczne triumfatorki - Włoszki - zmierzą się z Brazylijkami. Początek o godz. 20.
kk/PAP








