Sport
Słaby konkurs biało-czerwonych. Paweł Wąsek siedemnasty w Willingen. Kolejne zwycięstwo lidera Pucharu Świata - Daniela Tschofeniga
opublikowano:

Tylko dwóch Polaków wystąpiło w drugiej serii.
Paweł Wąsek zajął 17. miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Willingen.
Wygrał Austriak Daniel Tschofenig. Z Polaków w drugiej serii wystąpił jeszcze Dawid Kubacki, który uplasował się na 22. pozycji.
Tschofenig odniósł siódme zwycięstwo w tym sezonie i umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej PŚ.
Lider Pucharu Świata prowadził już po pierwszej serii, a drugiego Norwega Johanna Andre Forfanga ostatecznie wyprzedził o 5,4 pkt.
Trzecie miejsce zajął Austriak Jan Hoerl - 21 pkt straty do zwycięzcy.
as/PAP








