Sport
Polscy siatkarze zajęli trzecie miejsce w Lidze Narodów! Biało-Czerwoni w "małym finale" pewnie pokonali Słowenię 3:0
opublikowano:

To piąty medal biało-czerwonych w tych rozgrywkach i trzeci brązowy.
Polscy siatkarze pokonali Słowenię 3:0 (26:24, 25:16, 25:17) w meczu o trzecie miejsce Ligi Narodów w Łodzi. To piąty medal biało-czerwonych w tych rozgrywkach i trzeci brązowy.
Wcześniej trzecie miejsce Polacy zajęli także w 2019 i 2022 roku. W swoim dorobku mają również złoto wywalczone rok temu i srebro z 2021 roku.
Dobry bilans Grbicia
Statystyką, którą warto podkreślić, jest także dorobek medalowy pod wodzą trenera Nikoli Grbica. Biało-czerwoni na podium zakończyli każdą z imprezę z Serbem jako szkoleniowcem.
Słowenia, która wygrała tegoroczną fazę zasadniczą, drugi raz zakończyła LN na czwartym miejscu, powtarzając wynik z 2021 roku.
gah/PAP








