Sport
Sukces naszej kadry w Paryżu! Polscy siatkarze pokonali Brazylię 3:2 i zapewnili sobie awans do ćwierćfinału turnieju olimpijskiego
opublikowano:

W ostatnim spotkaniu grupy B drużyna Nikoli Grbica zmierzy się 3 sierpnia z Włochami.
Polscy siatkarze wygrali w meczu z Brazylią po tie-breaku 3:2 i awansowali do ćwierćfinału turnieju olimpijskiego w Paryżu.
Polscy siatkarze pokonali Brazylię 3:2 (22:25, 25:19, 19:25, 25:23, 15:12) w swoim drugim meczu turnieju olimpijskiego w Paryżu i zapewnili sobie awans do ćwierćfinału.
W ostatnim spotkaniu grupy B drużyna Nikoli Grbica zmierzy się 3 sierpnia z Włochami.
Brazylijczycy w swoim pierwszym meczu przegrali dość łatwo z Włochami 1:3, a Polska pewnie zwyciężyła siatkarzy Egiptu 3:0.
CZYTAJ TEŻ:
maz/PAP/Onet/X








