Sport
Niestety! Polki przegrały z USA 0:3 i odpadły z turnieju olimpijskiego. Po meczu Joanna Wołosz poinformowała o zakończeniu kariery w kadrze
opublikowano:

Po meczu kapitan naszej kadry Joanna Wołosz poinformowała, że kończy karierę reprezentacyjną.
Polskie siatkarki przegrały z reprezentacją Stanów Zjednoczonych 0:3 (22:25, 14:25, 20:25) w ćwierćfinale turnieju olimpijskiego i odpadły z igrzysk. Amerykanki w półfinale zmierzą się z Brazylijkami.
Po porażce z reprezentacją Stanów Zjednoczonych, kapitan naszej kadry Joanna Wołosz poinformowała, że kończy karierę reprezentacyjną.
Tym samym, reprezentacja polskich siatkarek została piątą drużyną na igrzyskach olimpijskich w Paryżu.








