Polska
Ukrainiec szalał z siekierą w Łodzi. Został obezwładniony przez przechodniów
opublikowano:

Groźne sceny rozegrały się w Łodzi. 40-letni Ukrainiec biegał po ulicy z siekierą. Zdemolował samochód. Został obezwładniony przez przechodniów.
Do zdarzenia doszło na ulicy Pabianickiej w Łodzi. – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 40-letni obywatel Ukrainy podszedł do pojazdu marki Honda, w którym siedział jego właściciel, otworzył drzwi, zabrał z wnętrza siekierę i przy jej pomocy zniszczył tylną szybę samochodu – przekazał podkomisarz Maksymilian Jasiak, z KMP w Łodzi.
Zaniepokojeni mieszkańcy obezwładnili agresora. Na miejsce wezwano policję. Funkcjonariusze zatrzymali agresora.
W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z Łodzi.
źr. wPolsce24 za TVP Łódź











