Gospodarka
Operator systemu energetycznego w Polsce musi korzystać z rezerw, by nie było blackoutu. „Jesteśmy tuż przed kryzysem”
opublikowano:

Operator, czyli spółka PSE, ogłosiła tzw. okres przywołania na rynku mocy. Oznacza to, że aby nie zabrakło w kraju energii, trzeba sięgać po rezerwy.








