Burmistrz poszła na mecz. Pokazała za dużo? Wyborcy przecierali oczy ze zdumienia

40-letnia Sandra Cuevas w latach 2021-2024 była burmistrzem dzielnicy Cuahtemoc w stolicy Meksyku. Po zakończeniu kadencji zajęła się prowadzeniem interesów, ale nie zrezygnowała całkowicie z polityki. Jest obecnie koordynatorem ruchu Mexxico Nuevo w stolicy, który to ruch walczy o bycie zarejestrowanym jako partia polityczna.
Zachwyciła urodą
W ostatnich dniach o meksykańskiej polityk zrobiło się głośno na całym świecie. Powodem były jednak nie jej sukcesy w polityce czy w biznesie – a nagrania i zdjęcia, jakie publikowała w mediach społecznościowych przy okazji kibicowania reprezentacji Meksyku na Mundialu. Na wielu z nich ubrana jest w obcisłą, mocno eksponującą biust bluzkę.
Te nagrania błyskawicznie rozeszły się po internecie, a wielu internautów uznało ją już za miss mundialu. Pojawiły się także porównania do Mar Castro, zwanej Chiquitibum. To meksykańska modelka, która zdobyła ogromną popularność, gdy kamery pokazywały ją na Mundialu w 1986 roku, który odbywał się w Meksyku. Była tak popularna, że Meksykanie nieoficjalnie uznawali ja za twarz tego mundialu.
Nie czuje się obrażona
Jej popularność stała się tak wielka, że polityk w końcu musiała ją skomentować. No panowie, co mogę zrobić, przecież ich nie zdejmę – powiedziała dodając, że porównania do Castro ją bawią – i była porównywana do niej już wcześniej.
Polityk stwierdziła, że komentarze nowych fanów o jej biuście jej nie przeszkadzają i nie odbiera ich jako ataku na siebie. Będą tacy, którzy myślą w ten sposób i przyjmują to w obraźliwy sposób, ale Meksykanie tacy nie są – stwierdziła. Dodała, że na każdy komentarz, który jest obraźliwy, przypada wiele więcej takich, które są sympatyczne.
Jak informuje portal LadBible, polityk zdaje się nie przeszkadzać bycie w centrum uwagi. Już w przeszłości wrzucała na swoje media społecznościowe – które śledzi ponad 650 tys.osób – nagrania i zdjęcia, na których prezentowała odważne stroje i makijaże. Jak informował wcześniej dziennik El Pais, swój pierwszy dzień jako burmistrz uczciła czerwonym dywanem, fajerwerkami i żywymi motylami. Innym razem miała rzucać z balkonu do swoich zwolenników kule, w środku których były pieniądze.
źr. wPolsce24 za LadBible








