Polska
W Warszawie spadł samolot. Nie doleciał do lotniska. Są ofiary
opublikowano:

Do tragicznego wypadku lotniczego doszło kilkadziesiąt minut temu warszawskiej dzielnicy Bemowo. Cywilna awionetka podchodząca do lądowania na lotnisku Babice nie doleciała do pasa startowego i rozbiła się w pobliżu ośrodka szkolenia kierowców przy ulicy Powstańców Śląskich.
Po uderzeniu w ziemię maszyna stanęła w płomieniach. Straż pożarna potwierdziła śmierć dwóch osób, najpewniej znajdujących się na pokładzie maszyny.
Ranna została też jedna osoba postronna, która znajdowała się na pobliskim placu manewrowym nauki jazdy. Jak przekazano jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Na miejsce zdarzenia skierowano liczne zastępy straży pożarnej. Trwa akcja gaśnicza oraz zabezpieczanie terenu. Służby ustalają okoliczności i przyczyny katastrofy.
Kłęby czarnego dymu widać z wielu miejsc w stolicy.
źr. wPolsce24











